About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Kliniklerimiz

Sanakin deneyimini yaşatacak en profesyonel Kliniklerimiz

icon
Hüseyin Tırman
Doktor

Dr. Tırman tarafından hazırlanan programlarda kişinin sorunları giderilirken bölgenin yapısal ve fonksiyonel olarak en iyi hale getirilmesi ve uzun vadede kalıcı çözümler düşünülmekte ayrıca koruyucu tedbirler de alınması sağlanmaktadır. Dr. Tırman “Nedir sizi bize getiren?” sorusuyla onları anlayarak hizmete başlar.
Adres:Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:18 Seven Apt. D:6 Kat:6 Nişantaşı Şişli / İstanbul

icon
Tayfun Oğuzoğlu
Doktor

Tayfun Oğuzoğlu, 1990 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1998 yılında Türkiye'de DrT Saç Ekim Kliniği'ni kurdu. Ayrıca 2016 yılında Kıbrıs Girne'de kliniğinin bir şubesini açmıştır. Tayfun Oğuzoğlu, Türkçe ve İngilizce bilmektedir.Tayfun Oğuzoğlu 1998 yılında saç ekimine başladı.
Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi,Özel Medistate Kavacık Hst.,34805 Beykoz/ Istanbul/ TURKEY

icon
Emre Çicek
Doktor

1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Botulinum toxin dolgu ve Yüz terapileri konusunda Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle'nun workshop ve seminerine katılmıştır. Adres: Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbul Türkiye

icon
Tahsin Beyzadeoğlu
Profesör Doktor

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, 1971 yılında Bursa’da doğmuştur. 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı’nda Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
Adres:Bağdat Caddesi Çubukçu Apt. No:333 K:4 D:8 Erenköy / Kadıköy / İstanbul / Türkiye

dr-ahmet-murat-bulbul
icon
Ahmet Murat Bülbül
Profesör Doktor

Kelime kökeni olarak baktığımızda "orthos" (düzgün) ve "pedos" (çocuk) sözcüklerinden türeyen ortopedi bilimi, hareket etmek üzere tasarlanmış olan insanoğlunun bu fonksiyonu sürdürmesi için ihtiyacı olan kas ve iskelet sistemini ilgilendiren hastalıkların tedavisi ile uğraşan bir bilim dalıdır.
Adres: Teşvikiye mah.HakkıYeten cad. Terrace Fulya Center 1 K:9 D:39 Şişli

icon
Ahmet Çapar
Uzman Doktor

Dr. Ahmet Çapar liseyi birincilikle bitirdikten sonra tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tamamladı. Van Çaldıran İlçe Hastanesi'nde pratisyen hekimlik yaptıktan sonra Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği'nde uzmanlık eğitimini tamamladı.
Adres: Kayışdağı, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir/İstanbul

denipol-hastanesi
icon
Denipol Hastanesi
Hatane

Hastanemiz, 2002 yılında kurulan ve Denizli’nin ilk tıp merkezi olan Özel Gülhan Tıp Merkezi’nin temellerine dayanmaktadır. 11 Aralık 2017 tarihinden beri Denizli ilinde kaliteli kadrosu ile Denipol Hastanesi adıyla faaliyetine devam etmektedir. Temel olarak ilke edinilen felsefesi “yeter ki sağlık olsun” sloganıdır.
Adres: Merkezefendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102 Merkezefendi / Denizli

dr
icon
Elif Ayşen PALAZ
Uzman Doktor

Kayropraktik yükseklisansı yapmış ve ortopedik rehabilitasyon konusunda deneyimli fizyoterapistim, Manuelterapi ve Kayropraktik, Klinik pilates, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları, rejeneratif tıpla ilişkili eklem enjeksiyon uygulamaları, ozonterapi, beslenme ve diyet konusunda uzman ekibimle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçladık.
Adres: Fener, Fener Cd., 07230 Muratpaşa/Antalya

dr-mehmet-mustafa-erturk
icon
Mehmet Mustafa Ertürk
Uzman Doktor

Kök hücre tedavileri, perinöral enjeksiyonlar (PIT), PRP, autologous conditioned serum (ACS) yöntemlerini uygulayarak özellikle kas iskelet sistemi kaynaklı sorunları olan hastalarımı tedavi etmekteyim. Kliniğimde sürekli gelişmekte olan ‘’kas iskelet sisteminde rejeneratif tedaviler’’ alanında en güncel tedavi yöntemleri uygulamaktayım.
Adres: Konak Mahallesi 1. Badem Sokak Lotus Ofis No:26A/71 Nilüfer/Bursa

dr-murat-bozkurt
icon
Murat Bozkurt
Profesör Doktor

ArthroSchool eğitim platformunu kurup, direktörlüğünü yaparak eklem cerrahisi ile ilgili birçok kurs ve eğitim programı düzenlemiş ve uluslararası birçok toplantı, kongre ve kurslara davetli konuşmacı, eğitmen olarak görev yapmış ve davetli cerrah olarak yurtdışında ameliyatlar gerçekleştirmiştir.
Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. Mahall Ankara B Blok Kat:12 No:131 Çankaya/ANKARA

icon
Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi

Merkezi İstanbul-Şişli’de bulunan ve Newyork’ta şubesi bulunan Amerikan Estetik Tıp Merkezi, değişime sizin gözünüzden bakan ve sizin mutluluğunuzu önemseyen bir kurumdur.Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi gibi alanlarda size değişim ve memnuniyetin garantisini veren ve sağlık turizmi belgesine sahip bir sağlık kuruluşudur.
Adres: 19 Mayıs Mh. 19 Mayıs Cad. No:8/B Fulya/Şişli