Cildin dejeneratif yaşlanma sürecini tedavi eden teknoloji
Ürün kullanımı özel ekipman gerektirir.

Sanakin Otolog Anti-Aging Serum'un Pdf Kataloğunu indirin

Vücut kendini yenileme gücüne sahiptir ve bu nedenle kendini iyileştirebilir

Bu felsefe, yeniden yapılandırılmış teknolojinin temel fikridir. Bu yardım ile doktor, cildin dejeneratif yaşlanma sürecini etkili bir şekilde tedavi edebilir.
Cildin canlandırılması için vücudun kendi interlökinleri ve büyüme faktörleri oldukça etkilidir.
Yenilikçi ve test edilmiş teknolojimiz vücudun kendi sitokinlerinin çoğalmasına (interlökinler ve büyüme faktörleri) dayanan bir anti-inflamatuar ve rejeneratif serum yaratılmasına yardımcı olur. Bu da hücre yenilenmesinin hızlandığı, doğal rejenerasyon ve canlandırma süreçlerini desteklemektedir. Serumda bulunan pozitif sitokinler canlandırıcıdır ve aynı zamanda çok iyi tolere edilirler. Sanakin, diğer tedavi şekillerine kıyasla doktora benzersiz bir olanak sunuyor: cildi sadece biyolojik ve otolog maddelerle tedavi ediyor.
Sentetik maddeler olan botulinum toksini (Botox) ve hiyalüronik asidin aksine, vücudun kendi serumları hücre yenilenmesini aktif bir şekilde uyarır. Vücudun kendi bağışıklık proteinleri cildin içindeki hücreleri kollajen üretmeye teşvik ediyor. Yeni geliştirilen teknoloji uygulandığında doktor, çok kısa bir süre sonra etkisini gösteren bir otolog serum kullanır.
Estetik alanlar, yüz, boyun ve dekolte bölgesine anti-kırışıklık enjeksiyonu ile hacim verir.
Özetle, Sanakin'in avantajları, çok iyi tolere edilen ve yan etkileri olmayan, cildin her türlü dejeneratif yaşlanma süreci için etkili bir tedavi sunma konumunda olmasıdır. Cilt tamamen biyolojik ve tamamen otolog olarak tedavi edilir.

Sanakin® - Faydaları

Vücudunuzun kendi proteinlerinden türetilmiş, gelişmiş, hedefe yönelik yaşlanma karşıtı bir tedavidir. Bu doğal formülasyon, çizgileri azaltarak ve cildinizi canlandırarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
Cildinizin esnekliğini geliştiren, yaşlanmayı yavaşlatan ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan vücudunuzun kendi kolajenini uyarır. Ayrıca skarlaşmayı azaltır ve gözenekleri en aza indirmeye yardımcı olur. Sanakin cildinizin tonunu ve dokusunu geliştirirken daha genç, daha parlak, daha sağlıklı bir cilt elde etmenize yardımcı olacaktır.
İlk Sanakin tedavinizden birkaç hafta sonra gelişmeler gözlemlenmektedir. 3-4 kez uygulamanın ardından sonuçlar en yüksek verime ulaşmaktadır.

Sanakin®, Bir PRP Kiti Değildir

Sanakin®, Trombosit Zengin Plazmadan (PRP) daha gelişmiş ve hedeflenmiş olup Botox'a doğal bir alternatif sunmaktadır.
PRP Kitlerinden farklı olarak herhangi bir kimyasal ACDA (Antikoagülant) ve ayrıştırma jeli içermez. Dolayısıyla sadece hastanın kendi kanı kullanıldığı için %100 otolog bir tedavidir.
PRP enjeksiyonlarından farklı olarak 3 saatlik inkübasyon sürecinde beyaz kan hücreleri anti-inflamatuar sitokinler ve büyüme faktörleri üretir. Herhangi bir PRP kitinden yaklaşık 4-6 kat daha fazla otolog büyüme faktörü elde edilir.
Sanakin®, prosedüründe elde edilen serum sadece kişinin kendi büyüme faktörlerini ve sitokinlerinden oluşur ve herhangi bir hücresel komponent içermez. %100 Aselüler serumdur.
PRP saç ve cilt yenlenmesi için birçok alakasız hücresel içeriğe sahiptir. Aslında sadece alakasız değil aynı zamanda bu hücresel içerik yenilenme sürecine zarar vermektedir. Sanakin®, Bu hücresel enkazdan kurtularak inflamasyonu durdurup rejenerasyon sürecini başlatacak büyüme faktörlerini elde etme prensibine dayanmaktadır.

Sanakin Anti-Aging Serum /Dr Erkan ÖZGÜN/ Akıllı Plazma ve Mezoterapi

Sanakin Anti-Aging Serum /Uzm. Dr. Tayfun Oğuzoğlu

Sanakin Bir Genesis Biyomedikal A.Ş İştirakıdır.
YUKARI